Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše postřehy

Otevřeli jsme novou rubriku, ve které vám budeme přinášet naše postřehy, příběhy, zážitky z našich produkcí. Nebojte se a napište nám zase nějaké vaše poznatky z našich společných akcí v rubrice diskuse.

Díky Zdk

 

Olešnický Majáles 2011.

Na Olešnickém Majálesu, jsme hráli již po 19. Vetšinou jsme hrávali odpolední představení, ale tentokrát jsme hráli zábavu. Odpoledne byl krásný program mažoretky, tancování, předvedla se i zdejší ZŠ a vše doplňovala hudební skupina Dynamic se skvělou zpěvačkou P. Štěpánovou. Počasí také přálo i když s přibývajícím časem rtuť teploměru začala klesat. Takže kolem 23 hodky jsme byli už docela zmrzlí.Nicméně se lidi bavili perfektně nálada byla skvělá, takže jsme hráli až do půlnoci. Letošní Majáles byl super a my se opět těšíme na další akce.

Zdk

Zdravím,

po dlouhé době jsem se odhodlal zase něco napsat. Naposledy tady je záznam Majálesu. Kdo na nás chodí a sleduje naše vystoupení, tak ví, že stále hrajeme.

Letní sezónu a venkovní hraní jsme včera zakončili tradičně na Polomských slavnostech. Byla to moc vydařená akce hlavně proto, že počasí přálo. Bylo hodně lidí,pití vynikající zvěřinová kuchyně opékané selátko atd. Letošní letní sezóna byla bohatá hráli jsme 2x  v Olešnici v Přepychách na Deštné 2x v Orlickém Záhoří, Bačetíně. Všechny akce byly hezké a vydařené. Velice dobře připravené byly Pivní slavnosti v Bačetíně, kde soutěžili čtyři pivovary o nejlepší pivo. Nechybělo ani slosování vstupenek o krásné ceny. Atmosféru nám započala Opočenka s vynikajícím zpěvákem a moderátorem Janem Macháčkem.

Bezvadná akce byla Olešnická pouť. Začalo to už odpoledne fotbalovým turnajem, kde se poprvé v historii představilo družstvo žen. Celé odpoledne bylo pohodové plné smíchu a dobré nálady. Od 20.00 hod jsme hráli my a hned od začátku byla fantastická atmosféra. Vítězný tým děvčat  společně se svým trenérem J. Sedláčkem st. bavili celé osazenstvo. Nechybělo samotné vyhlášení výsledků, slosování vstupenek aj. Veliké poděkování patří hlavním sponzorům celé akce Janu Ksandrovi a Josefu Machovi.

 

Orlické Záhoří, tak tam se to pro nás stalo takovou domácí scénou. Hráli jsme tam v létě 2x. Byla to Záhořácká pouť, která probíhala od pátku do neděle.My jsme hráli v sobotu a bylo to skvělý. Starali se o nás ukázkově a proto do tam jezdíme rádi.Druhou akci pořádali místní hasiči a byl to Bystřický pohár. Krásné počasí spousta lidí a domácí pohodička.

Tak zase příště.